چاپ کتاب

انتشارات مشاهیر هنر مفتخر است که آثار ارزشمند شما را جهت چاپ و نشر در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ممکن انجام دهد. این موضوع به گونه ای انجام می شود که کیفیت کتاب چاپ شده مناسب و مورد تایید باشد.

جهت آشنایی شما عزیزان انواع قراردادهای حوزه چاپ و نشر را به شرح زیر برای شما توضیح داده ایم:

1- نوع اول: سرمایه گذاری توسط ناشر:

در این حالت هزینه چاپ کتاب و تمام مراحل صدور مجوز و توزیع کتاب را به عهده  ناشر است و نویسنده هیچ هزینه ای بابت چاپ کتاب نمی پردازد. در این نوع  قرارداد، مبلغی بابت حق تالیف در هر نوبت چاپ به نویسنده پرداخت خواهد شد. این نوع قرارداد معمولا برای نویسندگان معتبر و مشهوری است که فروش کتاب آنها با موفقیت بالایی برآورد می گردد.

2- نوع دوم: سرمایه گذاری توسط نویسنده:

در این حالت هزینه چاپ کتاب و تمام مراحل صدور مجوز و غیره به عهده نویسنده خواهد بود. سود ناشی از فروش کتاب نیز به نویسنده تعلق خواهد گرفت. در این نوع قرارداد ناشر در هر مرحله از چاپ حق الزحمه ای برابر قراداد برداشت می نماید. این نوع قرارداد معمولا برای نویسندگان جدید می باشد. بدیهی است در صورت چاپ و فروش کتاب این دسته از نویسندگان، پس از نوبت چاپ دوم به بعد نوع قرارداد آنها می تواند تغییر کرده و به نوع اول تبدیل شد.

3- نوع سوم: واگذاری امتیاز کتاب

در این حالت در قبال یک مبلغ توافقی نویسنده اثر خود را به ناشر واگذار می کند. در ادامه سود و زیان چاپ کتاب متوجه ناشر خواهد بود. اما در صورت چاپ مالکیت معنوی اثر همچنان برای نویسنده باقی می ماند.

مراحل چاپ کتاب :

1- ارسال اثر در قالب فایل pdf به سایت و یا واتساپ انتشارات به شماره 09127094059  و یا ارسال اثر از طریق حضور فیزیکی در قالب لوح فشرده یا پرینت و دریافت رسید از ناشر.

2- بررسی کتاب توسط کارشناسان انتشارات از جنبه های مختلف .

3- در صورتی که پس از بررسی ناشر، کتاب مورد تایید قرار گیرد، با نویسنده حهت انعقاد قرارداد تماس گرفته می شود.

4- اخذ شابک و یا شابم توسط ناشر

5- ثبت اثر در کتاب خانه ملی به نام نویسنده

6- اخذ مجوزهای مربوطه از طریق وزارت فر هنگ و ارشاد اسلامی

7- چاپ کتاپ

8- در یافت مجوز اعلام وصول

با توجه به عدم امکان ارائه جزییات کامل در این صفحه کارشناسان ما جهت ارائه مشاوره رایگان به صورت تلفنی و یا حضوری آماده اطلاع رسانی به شما عزیزان می باشند.

پاسخگوی شما در هر ساعت از شبانه روز با تلغن همراه یا وات ساپ 09127094059 هستیم.

خرید سبد خرید جعبه